SALMON OIL ASTAXANTHIN

SALMON OIL ASTAXANTHIN FOR PETS  NE İŞE YARAR?


          Mutamin somon balık yağının mucizevi faydaları defalarca denenmiş ve test edilmiştir. Ürünümüz Norveç’in en büyük Somon Yağı üreticisi ile yapmış olduğumuz distribütörlük anlaşması sonucunda Türkiye ye ithal edilmiştir. Yağın oluşum aşaması çok özel dünya çapında patentli cold press(soğuk sıkım) teknolojisi ile anında taze ve hicbir katkı maddesi eklenmeden üretilmektedir. %100 Doğal bir üründür, hem insanlar hemde hayvanlar tarafından kullanılabilinir niteliktedir. İçersinde bunulan Omega 3, Omega 6, EPA/DHA/DPA ve ASTAXANTHIN oranları oldukça yüksektir, ayrıca doğal olarak B12, D, A vitaminler ve Kalsiyum, Fosfor, Demir ve Selenium gibi mineraller açısından da çok zengindir. Ürünümüzü muhakkak test etmelisiniz. Sonuçlarını gördükçe ürünümüzün kalitesinin farkına kendiniz varacaksınız.

          Somon Yağımızın faydalarını saymakla bitiremeyiz, özellikle alerjik deri rahatsızlıklarında, tüy dökülmelerinde, dişlerin ve diş etlerinin güçlenmesinde, kalp ve göz hastalıklarında, bağırsak florasının düzenlenerek tuvalate sorununun kökten çözülmesinde, bağışıklık sisteminin güçlendirmekte, kemikleri güçlendirmekte, kemik hastalıklarında oluşan şişkinliği önlemekte, enerji vermekte ve hayvanların mobiletisini arttırmakla sayılabilecek müthiş faydaları vardır.

          Mutamin somon balık yağı sadece veterinerlerde ve internet sitelerimizde satılmaktadır, bir petshop ürünü değildir. Kalitesi ve içeriği açısından sadece direk satış yapmaktayız, firmamız için müşteri memnuniyeti olmazsa olmazımızdır, bu yüzden bir fiil müşterilerimizle ilgilenmek ve onların feedback lerini kazanmak bizim için çok önemli, bu firma olarak hem ürünlerimizi daha iyiye taşımakta hem de ürün yelpazemizi genişletmekte bize olağanüstü yardımcı olmaktadır.


ASTAXANTHIN  nedir ve neden önemlidir?


          Mutamin somon balık yağı %100 Saf Norveç Somon Yağı İle üretilerek geliştirilmiş evcil hayvanlarınız için üst düzey bir üründür. Ayrıca yağımız yüksek oranda dünyanın en güçlü antioksidanı olarak bilinen ASTAXANTHIN ile zenginleştirilmiş çok özel ve güçlü bir formülüle sahiptir.

          Mutamin somon balık yağı ayrıca B12, kalsiyum, fosfor, demir, selenium, A vitamini, B vitamini ve D vitamini gibi vitaminler açısından da oldukça zengindir, katkı olarak değil doğal olarak bu ve çok daha fazlası vitamin ve mineralleri içermektedir.

Doğanın En Güçlü Antioksidantı

          Astaxanthin çok güçlü bir antioksidandır. Vitamin E’den 550 kat daha güçlü, C vitamininden 6000 kat, KoEnzim Q10’den 800 kat, Karotenden 10 kat daha güçlü bir antioksidandır. Astaxanthin üzerine dünyanın dört bir yanında üniversitelerde yapılmış yüzlerce araştırma ve testler yapılmıştır. Bu araştırmalar sonucunda Astaxanthin ’nin güçlü bir DNA koruyucu, eklem-kas sağlığı, cilt, göz sağlığı, sinir sistemi, beyin, kalp dolaşım sistemi ve bağışıklık sistemi sağlığı ve koruması gibi hemen her alanda etkin ve faydalı olduğu görülmüştür.

Mutamin somon balık yağının doğal vitamin ve minerallerinin yanında içerdiği yüksek oranda ki Astaxanthin ile birlikte cilt üzerinde oluşabilecek güneş hasarlarına karşı güçlü bir koruyuculuk sağlar. Ayrıca hücre gençleştirici özelliğe sahiptir, Astaxanthin yaşlanmayı geciktirir.

MUCİZEVİ ANTİOKSİDANT

          Vitamin E’den 550 Kat Daha Güçlü

          Astaxanthin Vitamin E’den 550 Kat Daha Güçlü bir antioksidantdır.

          Vitamin C’den 6000 Kat Daha Güçlü

          Astaxanthin Vitamin C’den 6000 Kat Daha Güçlü bir antioksidantdır.

          KoEnzim Q10 den 800 Kat Daha Güçlü

          Astaxanthin KoEnzim Q10 den 800 Kat Daha Güçlü bir antioksidantdır.

          Karatonden 10 Kat Daha Güçlü

          Astaxanthin Karotenden 10 Kat Daha Güçlü bir antioksidantdır.

          Mutamin somon balık yağı ayrıca B12, kalsiyum, fosfor, demir, selenium, A vitamini, B vitamini ve D vitamini gibi vitaminler açısından da oldukça zengindir, katkı olarak değil doğal olarak bu ve çok daha fazlası vitamin ve mineralleri içermektedir.